Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.17 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр завантажувального отвору | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне відкидання вичавок | є |
| Блендер-насадка | немає |
| Додатково | титановий диск, можливість миття в посудомийній машині |
| Жолоб на ціле яблуко | є |
| З'ємний контейнер для вичавок | є |
| Захист від невірного збирання | немає даних |
| Захист від перевантаження | немає даних |
| Захист від перегрівання | немає |
| Кавомолка (млинок) | немає |
| Керування | механічне |
| Колір | білий із сірим |
| Крапля-стоп | відсутня |
| Кількість швидкостей | 2 швидкості |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадка для смузі | відсутня |
| Насадка для цитрусових | відсутня |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів | відсутня |
| Нековзкі ніжки | немає |
| Об'єм резервуару для вичавок | 0.3 л |
| Об'єм резервуару для соку | 0.5 л |
| Потужність | 650 Вт |
| Реверс | немає даних |
| Розміри | немає даних |
| Сепаратор для піни | немає даних |
| Сфера призначення | побутова |
| Тип соковичавниці | відцентрова |
| Функція TURBO (самоочищення сита) | немає даних |
З соковижималкою StrongTitanium 19000 ви можете зручно готувати різноманітні соки. StrongTitanium 19000 дозволяє отримати з фруктів на 30% більше вітамінів завдяки відцентровій системі і 19 000 швидкісних оборотів. Така швидкість віджимання відмінно зберігає поживні речовини.
Титановий диск
Диск з титановим покриттям відмінно зберігає свою форму, гостроту і гарантує довгу експлуатацію.
XL-отвір
Широкий отвір діаметром 65 мм дозволяє віджимати цілі фрукти і овочі.
Потужність
З потужністю 650 Вт ви отримаєте чудові результати віджимання будь-яких продуктів.
Дві швидкості
Дві регульовані швидкості допомагають адаптувати соковижималку до будь-якого типу блюд.
Ємність для м'якоті
У корпус вбудована ємність для м'якоті об'ємом 500 мл
Безпека
Матеріали соковижималки не містять бісфенолу А і не є токсичними.
Зручне очищення
Усі не електричні компоненти соковижималки можна очищати в посудомийній машині.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴







