Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 60 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | є |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 5200 мАг |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.2+BR |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Дисплей | є |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | немає |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 х 2.99 дюйма, 2 х 3.93 дюйми |
| Мікрофон | немає |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Розмір | 533 х 240 х 180 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної роботи | немає даних |
| Частотний діапазон | 90 - 20 000 Гц |
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-770 має сучасний дизайн з RGB-підсвіткою і гучне якісне звучання, яке забезпечується завдяки 4 динамікам сумарною потужністю 60 Вт. Широкий функціонал "памбокса" дає змогу прослуховувати музику, під'єднуючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки тощо, як через виведення AUX, так і через Bluetooth. USB роз'єм дає можливість прослуховувати аудіофайли з flash-носія. Літій-іонний акумулятор на 5200 mAh прикрасить відпочинок на природі на досить тривалий час. Для шанувальників КАРАОКЕ є роз'єм для мікрофона з функцією відлуння, а для галасливих вечірок є можливість під'єднання двох акустичний систем до одного джерела звуку одночасно — TWS.
FM радіо.
Вбудована функція КАРАОКЕ.
Бездротове передавання сигналу через Bluetooth.
Мікрофонний вхід із функцією відлуння.
TWS — одночасне під'єднання двох систем до одного джерела аудіосигналу.
AUX-під'єднання для використання з ПК, ТВ та іншими джерелами звуку.
Звукове оформлення 2.2 Blaster Boombox з еквалайзером.
Потужне та якісне звучання.
RGB підсвітка з підсвіткою.
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 921,44 ₴








