Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 49.6 х 29.2 х 35.2 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Съемная чаша | зі знімною чашею |
| Цвет | Серый |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 8 шт |
| Материал корпуса | метал, пластик |
| Мoдель | Philips NA555/00 |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 9.5 л |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 2750 Вт |
| Программы | хліб, риба, картопля фрі, підтримання тепла, м'ясо, випічка, птиця, овочі |
| Рабочая температура | 40 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управления | сенсорне керування |
Информация для заказа
- Цена: 11 769 ₴








