Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sharp |
| Вид товара | Саундбар |
| Пользовательские характеристики | |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | є |
| Chromecast | немає |
| DLNA | немає |
| FM-радио | немає |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Бездротовий сабвуфер | Нет |
| Вага сабвуфера | немає |
| Вага центрального (основного) динаміка | 1.4 кг |
| Декодер DTS | немає |
| Декодер Dolby | немає |
| Додаткові дані | - |
| Общий вес | 1.4 кг |
| Загальна потужність звуку | 150 Вт |
| Караоке | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість акустичних каналів | 2.0 |
| Количество динамиков | 1 |
| Матеріал обробки | немає даних |
| Настінний кронштейн в комплекті | є |
| Потужність сабвуфера | немає |
| Потужність тилових динаміків | немає |
| Потужність фронтальних динаміків | немає |
| Потужність центрального динаміка | 150 Вт |
| Пульт ДУ | є |
| Подсветка | немає |
| Поддержка 3D | немає |
| Підтримувані медіаносії | USB |
| Роз'єми та інтерфейси | HDMI, Bluetooth, цифровий оптичний вхід, USB, AUX |
| Розміри сабвуфера | немає |
| Розміри тилових динаміків | немає |
| Розміри фронтальних динаміків | немає |
| Розміри центрального (основного) динаміка | 800 х 63 х 62 мм |
| Технологія звуку | - |
| Тип | саундбар |
| Тип установки | Настольный |
| Тип подключения | дротове + бездротове |
| Управління зі смартфона/планшета | є |
| Формати відтворення аудіо | MP3, WAV, FLAC |
| Формати відтворення відео | немає даних |
| Формати зображень | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴











