Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mova |
| Объем чаши | 6 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 36.4 х 26.7 х 33.6 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Съемная чаша | зі знімною чашею |
| Цвет | Белый |
| Крышка | Нет |
| Количество программ | 11 шт |
| Материал корпуса | метал, пластик |
| Мoдель | Mova AeroChef FD10s Pro |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 2000 Вт |
| Программы | тушкування, випічка, запіканка, варення, фритюр, розморожування, риба, піца, запікання, картопля фрі, морепродукти |
| Рабочая температура | 50 - 230 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управления | сенсорне керування |
Информация для заказа
- Цена: 4 199,08 ₴











