Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 46 кг |
| Высота | 133 мм |
| Длина | 585 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 100 А·г |
| Цвет | Белый |
| Максимальний струм заряду | 120 А |
| Максимальний струм розряду | 120 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | 25±2°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
Увага! Продається як невід'ємна частина разом із стійками та БМС (артикул на сайті: 556671, 556548 докуповується окремо).
Зручність.
Стандарт швидкого встановлення 19-дюймового вбудованого модуля зручний для встановлення та обслуговування.
Безпека та надійність.
Матеріал катода виготовлений з LiFePO 4 з безпечними характеристиками і тривалим терміном служби, модуль має менший саморозряд, до 6 місяців без зарядки на полиці, немає ефекту пам’яті, чудові характеристики неглибокого заряду і розряду.
Інтелектуальна система BMS.
Має функції захисту від перерозряду, перерозряду, перерозряду, перерозряду за струмом, перерозряду за температурою. Система може автоматично керувати станом заряду і розряду, балансувати струм і напругу кожного елемента.
Екологічність.
Весь модуль не токсичний, не забруднює навколишнє середовище і є екологічно чистим.
Гнучка конфігурація.
Кілька батарейних модулів можна під’єднати паралельно для збільшення ємності та потужності Підтримка USB-модернізації, wifi-модернізації (опціонально), віддаленої модернізації (сумісно з інвертором Deye).
Терморегулювання.
Визначення температури основних частин, елементів, роз’ємів живлення тощо.
Широкий температурний діапазон.
Діапазон робочих температур від -20°C до 55°C, чудові показники розряду і тривалості циклу.
УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Акумулятори Deye не можна підключати до інверторів інших виробників.
1. Без CAN-зв'язку - через добу акумулятор засинає.
2. Якщо спрацює захист у BMS по розряду - ви його не запустите.
3. Інвертори інших виробників одразу дають повний зарядний струм (без плавного зростання) - це може привести до виходження з ладу BMS і це буде не гарантійний випадок.
4. При зверненні у техпідтримку чи сервіс акумулятор має бути приєднаний до інвертора Deye з налаштованим Логгером (Solarman або DeyeCloud) з виходом до мережі інтернет.
5. При зверненні в сервіс повинно надаватися фото/відео встановленного обладнання, включаючи серійні номери.
6. Обладнення має бути встановлено кваліфікованими спеціалістами.
Информация для заказа
- Цена: 36 999 ₴



