Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Объем чаши | 3.5 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 28 х 34 х 30.6 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Съемная чаша | зі знімною чашею |
| Цвет | Черный |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 9 шт |
| Материал корпуса | метал, пластик |
| Мoдель | AF1409DB |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1400 Вт |
| Программы | фрі, курка, м’ясо, риба, піца, овочі, нагетси |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управления | електронне керування |
Gorenje AF1409DB – ефективна мультипіч від компанії Gorenje. Такий прилад поєднує в собі сучасний кухонний гаджет та традиції приготування в традиційній печі. Все завдяки особливій формі чаші та потокам повітря. Чаша мультиварки виготовлена у сферичній формі. Це дозволяє повітрю ефективніше циркулювати всередині мультиварки, створюючи таким чином можливість рівномірного приготування страви.
Gorenje AF1409DB нагріває повітря всередині завдяки індукційній технології з автоматичним регулюванням під час приготування. Технологія Multicook&Stir готує страву самостійно без втручання користувача. Тому більше не потрібно часто відкривати кришку під час приготування та перемішувати. Чаша пристрою має антипригарні характеристики, тому ви можете не переживати за вашу страву, а також не використовувати масло, часто шкідливе при високих температурах.
Gorenje AF1409DB оснащена внутрішньою автоматичною лопаткою, яка перемішує страву сама та забезпечить рівномірне приготування. Після приготування чаша автоматично ополіскується, щоб простіше було її мити. У процесі приготування користувач може змінити температуру і час приготування страви, якщо плани змінилися. Функція підігріву автоматично підтримуватиме температуру всередині чаші ще після завершення готування.
Gorenje AF1409DB можна купити за зручною ціною та переконатися у відмінному співвідношенні ціни та якості. Користувач може самостійно налаштувати різні зручні функції, такі як вимкнення звуку та скасувати функцію підігріву вже в процесі готування.
Информация для заказа
- Цена: 2 519 ₴











