Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверти |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 346х280х360 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Энергопотребление | 361 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Цвет корпуса | White |
| Комплект поставки | принтер, встановлений картридж, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Количество цветов | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 8000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 200 - 1000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 500 стор |
| Разрешение печати | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Нет |
| Сумісні картриджі | W1500A HP 150A |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Скорость сканирования | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 20 стор/хв |
| Плотность бумаги | немає даних |
Найкомпактніший принтер HP LaserJet
Найкомпактніший лазерний пристрій друку HP, що вирізняється високою продуктивністю.
Використовуйте свій смартфон, щоб працювати ефективніше
Скануйте документи у високій якості й надсилайте їх у Dropbox, Google Drive або хмару прямо зі свого смартфона, використовуючи широкі можливості програми HP Smart.
Перевірена якість і зручність
Отримуйте відбитки незмінно високої якості на цьому компактному лазерному пристрої друку, використовуючи оригінальні лазерні картриджі HP.
Компактний розмір. Висока продуктивність.
Принтер LaserJet такий малий, що його можна розмістити практично будь-де.
Легке налаштування
Застосунок HP Smart з простою покроковою процедурою настроювання допоможе швидко розпочати роботу.
Під’єднання принтера за допомогою USB-порту
Убудований порт USB забезпечує просте під’єднання принтера до комп’ютера.
Информация для заказа
- Цена: 6 801,14 ₴




