Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем чаши | 5 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 36.5 х 29.1 х 33.5 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Съемная чаша | зі знімною чашею |
| Цвет | чорний зі сріблястим |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 8 шт |
| Мoдель | AF1700DB |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1700 Вт |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі, розморожування |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управления | сенсорне керування |
Практична фритюрниця Gorenje з великим об’ємом 5 л вміщає дійсно велику кількість їжі. Ви можете легко і швидко приготувати обід або вечерю для всієї родини. Сковорода має антипригарну поверхню, до якої нічого не прилипає. Крім того, завдяки приготуванню на гарячому повітрі всі страви будуть корисними та свіжими, але не втратять своєї хрусткості та чудового смаку. На світлодіодному дисплеї, який легко читається, ви побачите всі налаштування температури та часу. Індикатор температури і таймер допоможуть приготувати улюблені страви.
Точний відлік часу зі звуковим сигналом
Задавайте час на власний розсуд. На таймері можна встановити до 60 хвилин. Про закінчення заданого часу повідомить приємний звуковий сигнал.
Набагато корисніше, ніж смажити в олії
Циркуляція потоку гарячого повітря з усіх боків забезпечує рівномірний розподіл тепла. Завдяки цьому страви мають хрумку скоринку зовні та ніжну текстуру всередині.
Від 80°C до 200°C
Зміна температури вручну під час роботи дозволяє коригувати зовнішній вигляд страви та стан скоринки. Крім того, на вибір доступно 8 попередньо встановлених програм з оптимальною температурою, що автоматично налаштовується.
Чудова якість страв та проста подача
Спеціальна антипригарна поверхня всередині кошика запобігає прилипанням їжі до її стінок і дозволяє подавати з неї страви прямо на тарілки.
Від гострих закусок до солодощів
Аерогриль підходить не тільки для обсмажування, але і для випікання солодких десертів, включаючи печиво, кекси, тістечка та торти. З його допомогою можна навіть смажити горіхи!
Информация для заказа
- Цена: 3 049 ₴











