Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xerox |
| Тип устройства | Принтер |
| Операционная система | Android |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверти |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 331х215х188 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Энергопотребление | 313 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Цвет корпуса | White |
| Комплект поставки | принтер, встановлений стартовий картридж, компакт-диск з програмним забезпеченням та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Количество цветов | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 15000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 250 - 2500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 400 стор |
| Разрешение печати | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Нет |
| Сумісні картриджі | 106R02773, 106R03048 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат бумаги | A4, A5 |
| Скорость сканирования | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 20 стор/хв |
| Плотность бумаги | 60-163 г/м2 |
Монохромний лазерний принтер Xerox Phaser 3020 з гарним дизайном і відмінними характеристиками! Він ідеальний для домашніх користувачів і малих робочих груп. Висока продуктивність Новий компактний пристрій відрізняється продуктивністю, безшумністю роботи і високою надійністю. За рахунок високої швидкості друку 20 стр/хв, швидкого виведення першої сторінки (від 8.5 секунд), потужному процесору (600 МГц) і збільшеному об'єму пам'яті (128 МБ), ви робите роботу швидше, приділяючи більше уваги основних обов'язків. Зручність експлуатації Обсяг лотків для паперу в 100 аркушів, дозволить вам рідше витрачати час на поповнення запасів паперу в пристрої. Модель також оснащена такими інтерфейсами, як Wi-Fi і USB, тому до них можуть легко підключатися як окремі користувачі, так і робоча група. Друк без комп'ютера Друк документів з портативних пристроїв Apple і Android, завдяки вбудованій підтримці технології Apple AirPrint і Xerox PrintBack, дозволить користувачам роздруковувати електронні листи або важливі документи безпосередньо з мобільного пристрою, а також відправляти документи на друк, де б вони не знаходилися.
Информация для заказа
- Цена: 3 990,35 ₴







