Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 x 595 x 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 580 х 570 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гриль | електричний гриль |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | є |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | механічне |
| Цвет | Черный |
| Конвекция | з конвекцією |
| Количество программ | 7 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Объем | 66 л |
| Перемикачі | поворотні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Программы | 3D гаряче повітря plus, помірне гаряче повітря, піца; нижнє нагрівання, гриль, велика площа, гриль із конвекцією, верхнє/нижнє нагрівання |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.98 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | є |
Рівномірне випікання на трьох рівнях
З цією функцією тепло швидко і рівномірно розподіляється по всій духовці, що дозволяє готувати на декількох (навіть на трьох) рівнях одночасно. Можна готувати солодкі та солоні страви без змішування ароматів
Ідеальні результати очищення
Ваша духова шафа злегка забруднена і потребує швидкого очищення? Просто налийте на дно робочої камери духовки приблизно 400 мл води з краплею рідкого миючого засобу та оберіть відповідну програму очищення. Екологічна система очищення розм’якшує залишки, що значно полегшує їхнє подальше витирання
Режим приготування піци – відмінне рішення для приготування найсмачнішої піци
Поєднання функції 3D-Гаряче повітря та потужного нижнього нагріву дозволяє приготувати заморожену піцу за 20 хвилин без попереднього розігріву духовки та розморожування піци. Цей режим ідеально підходить для будь-яких заморожених напівфабрикатів: котлет, млинців, овочів. Все буде приготовлено ретельно та в найкоротші терміни
Надійні міцні дверцята з подвійного загартованого скла
Використання сучасного загартованого скла у подвійному склінні дверцят духовки дозволяє, з одного боку, реалізувати класичний дизайн, а з іншого – забезпечити безпеку користувача. Температура в центрі дверцят при приготуванні не перевищує 50 °С
Делікатний спосіб приготування
Бажаєте заощаджувати енергію під час приготування страв? Ми вдосконалили режим нагрівання Бережне гаряче повітря, яке найчастіше використовується для приготування. Вентилятор рівномірно розподіляє тепло по всій камері духової шафи, що допомагає заощаджувати енергію. При випіканні на одному рівні, наприклад, невеликої випічки, тістечок у формах або тортів на деку, попереднє нагрівання не потрібно
Информация для заказа
- Цена: 15 002,90 ₴







