Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Питание | Аккумулятор |
| Объем пылесборника | 0.65 л |
| Мощность всасывания | 150 Вт |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 84 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Индикатор заполнения пылесборника | відсутній |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | насадка Easy Brush (2 шт) |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Цвет | Черный |
| Количество уровней мощности | 3 режима + Турбо-режим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | є |
| Напруга акумулятора | 25.9 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настенный крепеж | в комплекті |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Потребляемая мощность | немає даних |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип уборки | сухе прибирання |
| Тип ручки | складається |
| Турбо-режим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 3.5 год |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 60 хв |
| Щілинна | немає |
Наш перший акумуляторний пилосос, що вироблено у Франції!
Розроблені та виготовлені на нашій фабриці у Верноні, Нормандія, щоб забезпечити вам неперевершену французьку якість, підкріплену 38 роками інновацій та досвіду.
Потужне всмоктування та високоефективна щітка
X-Force Flex 12.60, новий акумуляторний пилосос від Rowenta, забезпечує високу ефективність всмоктування. Акумуляторний пилосос із потужністю всмоктування 150 Вт, обладнаний новітньою щіткою та автоматичним регулюванням потужності всмоктування для ефективного очищення всіх підлог, особливо килимів.
Тривалість роботи, компактний дизайн
X-Force Flex 12.60 забезпечує до 60 хвилин безперервної роботи у режимі Eco. Вага ручного блоку лише 1,6 кг.
Аксесуари для власників домашніх тварин
Якщо у вашому будинку є домашні тварини, скористайтесь нашою міні турбощітки з LED підсвічуванням, щоб позбавитися вовни кішок або собак на текстилі.
Комплектація:
Щітка для меблів
Для чудового очищення диванів та поверхонь з текстилю.
Мініелектрощітка
Для ретельного очищення волосся та бруду.
Зарядна станція/база
Для зручного зберігання та постійної зарядки пилососа.
Вбудовані щітки
Очищайте будь-які поверхні за потреби.
Фільтр поролоновий
Информация для заказа
- Цена: 13 999 ₴











