Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | через Wi-Fi |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гриль | електричний гриль |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | є |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | сенсорне |
| Цвет | Черный |
| Конвекция | з конвекцією |
| Количество программ | 12 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | емаль легкого очищення |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Объем | 66 л |
| Перемикачі | сенсорні |
| Потужність грилю | 2800 Вт |
| Мощность подключения | 3100 Вт |
| Программы | 3D гаряче повітря, м'яке гаряче повітря, верхній/нижній нагрів, нижній нагрів, Vario-гр иль великої площі, гриль + гаряче повітря, піца, розморожування |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.99 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
3D-Гаряче повітря: рівномірне випікання та відмінний результат.
AutoPilot 40: кожна страва виходить бездоганно завдяки сорока попередньо встановленим автоматичним програмам.
LED-дисплей з червоною індикациєю: простий у використанні завдяки функціям таймеру.
EcoClean Direct: чиста духова шафа без зусиль завдяки покриттю, яке знищує жир.
Плавне закриття дверцят завдяки функції Soft Close.
Информация для заказа
- Цена: 23 428,90 ₴







