Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 x 595 x 567 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 590 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гриль | електричний гриль |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | немає |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | сенсорне |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Конвекция | з конвекцією |
| Количество программ | 14 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Объем | 72 л |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Мощность подключения | 2800 Вт |
| Программы | розморожування, конвекція, нижній + верхній нагрів, режим Піца, 3D-приготування, великий гриль, кільцевий нагрів + конвекція, великий гриль + конвекція, верхній нагрів з вентилятором, збереження тепла, малий гриль, гриль |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | немає даних |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
2 духові шафи в 1.
Використовуйте духовку максимально ефективно. Тепер можна готувати дві страви одночасно, не витрачаючи час та електрику. Технологія Split&Cook дозволяє розділити духову шафу на дві частини, кожна з яких матиме індивідуальний вентилятор, таймер і терморегулятор, завдяки чому можна готувати дві страви без змішування їх запахів. Це як дві духові шафи в одній.
Безпечне та зручне вилучення листа.
Якщо вам важко діставати з духовки важкі страви, телескопічні напрямні спростять ваше життя. Система направляючих дозволяє повністю (або на 2/3 для моделей з частковими телескопічними напрямними) висунути деко з духовки та забезпечує його підтримку.
Міцні дверцята для розміщення важких страв та посуду.
Гарячі важкі страви буває складно дістати із духовки. Міцні дверцята витримують навантаження до 22,5 кг. Це на 20% більше у порівнянні з дверцятами звичайних духових шаф. Тому ви можете поставити гарячу страву на відкриті дверцята, щоб перевести дух.
Автоматичне дозакриття дверцят.
Ви можете бути впевнені, що під час закриття дверцят не залишиться щілини. Оскільки завдяки спеціальним петлям, дверцята щільно дозахлопнуться.
Информация для заказа
- Цена: 22 878,90 ₴






