Корзина
33 отзыва
Інтернет магазин "Контакт"
+380950407600
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Портативні колонки

В останні роки дедалі частіше на українському ринку попитом користуються портативні колонки. Вигода від купівлі портативної колонки сьогодні є очевидною, адже така проста річ є незамінною під час відпочинку, подорожей або ж занять спортом. Справа в тому, що гучність музики в вашому смартфоні не завжди може задовольнити ваші потреби, а звичайні колонки потребують значно більше місця та доступу до електричної мережі. Портативні колонки не займають багато місця, є зручними та простими у використанні та транспортуванні, а тому доцільно мати таку річ у своїй домівці. 

Ритейлери виділяють чотири причини такої затребуваності бездротових колонок:

1. Низький ціновий поріг входження. Уже за тисячу грн можна підібрати цілком гідний і універсальний варіант - за рахунок цього портативна акустика стає практичним і недорогим подарунком.

2. Якість звуку дешевих колонок нарешті вийшла на досить прийнятний рівень. Всього п’ять-шість років тому більшість Bluetooth-динаміків або пищали (дуже слабка гучність), або хрипіли - зрозуміло, купувати такий девайс нікому не хотілося.

3. Дизайн згодом теж покращав: сучасні колонки вже не нагадують міні-магнітоли з вісімдесятих - навпаки, вони стали стильними гаджетами, які часто виглядають дорожче своєї ціни. Але є і яскраві рішення - для тих, кому важливо виділятися.

4. Фінальна причина популярності - зухвалі школярі, які кожну вільну секунду слухають популярний реп. Ці хлопці хочуть врубать музику своїх героїв в будь-якому місці, причому так голосно, щоб треки чули всі навколо.

Тому колонка - незамінний атрибут як для вуличних, так і для кімнатних тусовок. Логічно, що серед покупців компактної акустики вкрай багато старшокласників.

Само собою, Bluetooth-динамік буде корисним не тільки для тінейджерів, але і для звичайних меломанів, яким недостатньо гучності смартфона / планшета / ноутбука, а купувати якусь просунуту апаратуру нема фінансової можливості, або просто не хочеться. Набагато легше взяти невелику колонку і радіти життю.